سمینار سراسری آسانسور و پله‌برقی مرکز علمی و کاربردی کوشا

حضور نیکان در نهمین سمینار سراسری آسانسور و پله‌برقی 

 

شرکت بازرگانی و مهندسی نیکان نماینده انحصاری شرکت‌های متروپلاست و جنتا( ترکیه) در نهمین سمینار سراسری آسانسور و پله‌برقی مرکز علمی و کاربردی کوشا حضور فعال داشت. این سمینار در دوم اسفند سال 1397 با حضور تعداد کثیری از فعالین و دست‌ اندرکاران صنایع آسانسور و پله‌برقی داخلی و بین‌المللی در محل تالار اجتماعات این مرکز برگزار شد. این سمینار با هدف، تلاش برای ارتقا ایمنی و کیفیت، ارایه تصویر از صنعت آسانسور داخلی به نمایندگان دیگر کشورها و معرفی برخی از تکنولوژی های جدید، و استانداردهای بین‌المللی به جامعه صنعت داخلی که  مدیران و نمایندگان صنایع آسانسور و برندهای معتبر و مشهور از کشورهای صاحب نام در تولید و عرضه ملزومات آسانسور و پله‌برقی در آن شرکت کرده بودند، به عمل آمد.

این شرکت میزبان مدیر عامل و برخی از مسئولان شرکت متروپلاست (ترکیه) در این سمینار بزرگ سراسری و بزرگ بود.بازرگانی نیکان ضمن معرفی توانمندی‌‌های داخلی صنعت آسانسور و با ایجاد فرصتی مغتنم، زمینه ارایه مقالات تخصصی و فنی از سوی مسولان متروپلاست در این سمینار تخصصی را فراهم نموده و اجرایی کرد که با استقبال شرکت‌کنندگان و متخصصین حاضر مواجه گردید.

 

 

آقای محمدحسین بلوچ مدیر عامل نیکان با اشاره به موضوع لزوم توجه به کیفیت و ایمنی در صنعت آسانسور اشاره کرد و گفت: قطعا عرضه و استفاده از تجهیزات و امکانات با کیفیت و توجه به استانداردها باعث ارتقا و امنیت نصابان و بهره‌برداران و کاربران آسانسورها می‌شود.مدیر عامل شرکت مهندسی و بازرگانی نیکان در پایان افزود ما در قالب تیم‌های تخصصی تحت نام شرکت بازرگانی نیکان به دنبال عرضه تجهیزات با کیفیت و استاندارد، با صرفه اقتصادی قابل توجه و ایمن هستیم. ارایه بهترین‌ها، مشارکت و حمایت از فعالیت‌های فرهنگی، توجه به آسایش و ایمنی کاربران و استفاده‌کندگان از تجهیزات حمل و نقل عمودی تنها بخشی از آن چیزی است که آن را صداقت حرفه‌ای و حمیت می‌نامیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *