نمایشگاه بین‌المللی صنعت آسانسور اوراسیا

صنعت آسانسور

کیفیت و تخصص دلیل حضور بازرگانی نیکان در نمایشگاه بین المللی اوراسیا ۲۰۱۹ 

شرکت مهندسی و بازرگانی نیکان عرضه کننده کننده برتر تجهیزات صنعت آسانسور  پله برقی، نماینده رسمی محصولات شرکت متروپلاست ترکیه و نماینده فروش زیلابک آلمان در چهارمین نمایشگاه صنعت آسانسور و پله برقی اوراسیا که در  ۲۰ تا ۲۳ مارس ۲۰۱۹ میلادی برابر با ۲۹ اسفند تا ۳ فروردین ۱۳۹۸ در شهر استانبول برگزار گردیده بود، حضور فعال و تاثیرگذار داشت. در این نمایشگاه غرفه شرکت مهندسی و بازرگانی نیکان با حضور موثر مدیران این مجموعه تخصصی، با استقبال پر شور متخصصین و مهندسین فعال در صنعت آسانسور داخلی و خارجی مواجه شد.

شرکت مهندسی و بازرگانی نیکان ارایه کننده تجهیزات با کیفیت و دارای گواهی‌های استاندارد بین‌المللی از برندهای جهانی است. انجام خدمات مهندسی، برخورداری از تیم‌های توانمند مهندسین و تکنسین‌های مجرب در راه‌اندازی انواع آسانسورها در پروژه های بزرگ اداری تجاری و مسکونی در سراسر کشور از جمله مزایای این شرکت مهندسی است.

اقای حسام بلوچ مدیر عامل شرکت مهندسی و بازرگانی نیکان دلایل مشارکت در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آسانسور و پله برقی را اینچنین بیان کرد: یکی از اهداف ما در شرکت مهندسی و بازرگانی نیکان انتخاب تکنولوژی‌های روز دنیا با مشخصه داشتن گواهی‌های استاندارد بین المللی، صرفه اقتصادی و نیز معرفی تولیدات و توانمندی‌های تخصصی و صنعتی کشورمان در نمایشگاه های بین المللی است.

وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از بازدیدکنندگان، استقبال مهندسان و دست اندرکاران صنایع آسانسور و پله برقی داخلی و خارجی از غرفه شرکت نیکان و متروپلاست را بسیار قابل توجه و فراتر از انتظار عنوان کرد و افزود از جمله دلایل این استقبال، ارایه تجهیزات و ملزومات باکیفیت و لحاظ نمودن تخفیف‌های مناسب و نیز رفتار حرفه‌ایی است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *