شرکت مهندسی بازرگانی نیکان، نماینده فروش زیلابگ آلمان

 

شرکت زیلابگ در سال 1910 در برلین تاسیس شد و از سال 1949 در منطقه کونزلساو در جنوب آلمان مستقر شده است. این شرکت نه تنها سال‌ها تأمین کننده موتورهای آسانسوری برای شرکت های اروپایی بوده و از سال 1957 نخستین موتور روتور خارجی خود را تولید و عرضه کرده است، که موتورهای خاص برای خودروهای الکتریکی، دستگاه‌های MRI، ژنراتورهای خودرو، موتورهای با ولتاژ بالا را نیز تولید می‌کند. عملکرد صد در صد کلیه محصولات این شرکت پیش از ارائه به بازار چک می‌شود. مدیریت کیفیت مرکزی و استاندارهای کیفیت یک‌پارچه جهانی سطح اطمینان از کیفیت محصولات را بیش از پیش بالا برده است. نرم افزار تخصصی ZETALIFT این امکان را فراهم ساخته که برای تک به تک موتورهای ساخت شرکت زیلابگ پیش از سفارش به خط تولید، بسته به مشخصات پروژه مشتری، محاسبات اختصاصی صورت گیرد و هر موتور با توجه به شرایط خاص پروژه به صورت خاص و نه سری‌سازی- تولید شود. تک به تک موتورهای این شرکت با شماره سریال خاص خود قابل رهگیری بوده و مشخصات و محاسبات آن در دسترس خواهد بود.

یکی از نکات مهم در خرید هر محصول کیفیت آن است. موتور گیرلس زیلابگ آلمان یکی از با کیفیت ترین و مرغوب ترین موتور بدون گیربکس وارداتی است. این موتور آسانسور قابل استفاده تا سرعت ۴ متر بر ثانیه است که باعث بالا رفتن کیفیت این محصول شده است. همچنین با استفاده از این موتور می توان شاهد کاهش مصرف انرژی بود. طراحی منحصر به فرد آن است. و نیز نصب آسان و راحت این محصول و کمترین صدای موجود بین موتور های بدون گیربکس از دیگر ویژگی های این موتور گیرلس آلمانی است. این موتور گیرلس با توجه به ویژگی های خاص خود بهترین برند از موتور های بدون گیربکس در کشور است. همانطور که از نظر نصابان نیز این محصول بهترین موتور گیرلس آسانسور می باشد.

این موتور ها به دلیل عدم استفاده از روغن، با محیط زیست سازگاری بسیار خوبی دارند. ضمنا بدلیل بازدهی بسیار بالا، دارای برگشت‌پذیری بالائی نیز هستند بنابراین با توجه به ماهیت ترمز الکتریکی در این گونه آسانسورها در مرحله ترمز انرژی ناشی از ترمز به جای اتلاف به صورت حرارت، مجدد به شبکه تزریق می شود.آسانسور های گیرلس به جهت حجم کم دستگاه محرکه، افزایش کارایی، نیاز به فضای محدود و حذف موتورخانه، نصب سریع آسانسور، و به حد اقل رساندن خدمات مربوط به تعمیر و نگهداری، آسانسور بسیار ایده آلی برای ساختمانها و مجتمع های پر ترافیک می باشد.

معرفی کلی محصول

تطابق با آخرین استانداردهای اتحادیه اروپا

پربازده ترین موتور صنعت آسانسور

دارای بدنه وطراحی جدید

دارای دو سال گارانتی اختصاصی

صدای کم و کارکرد آرام

ضریب اطمینان بالا و خطای کم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *